Освячення Храму в селі Росоховатець

Величне ,світле дійство відбулося на парохіі с.Росоховатець,де настоятелем є молодий, енергійний, талановитий отець Євген Зарудний. Освячення чудного храму розпочалося із теплої зустрічі Владики Теодора.цікаво було споглядати за всіма дійствами.

19:55 29.09.2019

Встановлення пам'ятного знака, де буде споруджено меморіальний комплекс на честь воїнів УПА

27вересня 2019 року в селі Купчинці відбулася визначна подія - на місці , де проходили бої , поставлено пам'ятний знак на честь воїнів УПА , які загинули в нерівному бою за волю й незалежність України. Біля нього буде споруджено меморіальний комплекс "Троща" на честь вояків УПА - героїв однойменної книги Василя Шкляра.

19:34 29.09.2019

Веселковий останній дзвоник в Купчинецькій ЗОШ

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання. Яскраво, неймовірно, шалено, круто, неочікувано, неперевершено, різнокольорово, красиво відбулося це свято в Купчинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

07:26 02.06.2019