З Днем Української Державності!

Україна вперше відзначає День Української Державності - славетний день утвердження нашої тисячолітньої історії. За   незалежність сьогодні боронить державу від ворога вся українська нація.

11:56 28.07.2022

Щодо фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що „Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства”, затвердженим постановою КМУ від 15.07. 2005 № 587 (в редакції постанови КМУ від 10.03.2021 № 185) визначено механізм і напрями підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства у 2021 році.

16:16 05.04.2021