Регуляторна політика

Регуляторний акт – це рішення регуляторного органу, яке спрямоване на правове регулювання господарських відносин.

Регуляторним органом у Купчинецькій сільській територіальній громаді є Купчинецька сільська рада та її виконавчий комітет.

Повноваження щодо реалізації державної регуляторної політики сільською радою покладені на постійну комісію сільської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, фінансів і бюджету.

Перевірку економічної доцільності проектів та відстеження діючих регуляторних актів здійснює фінансовий відділ сільської ради, правове забезпечення – головний спеціаліст з юридичних питань сільської ради

Уповноваженим органом виконавчої влади з координації здійснення державної регуляторної політики в Купчинецькій сільській територіальній громаді є виконавчий комітет сільської ради спільно з фінансовим відділом сільської ради.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

Закон України від 11.09.2003 року «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
 Постанова КМУ №308 від 11.03.2011 року «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»
 Закон України від 14.12.2010 року №2784-VI «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»