До уваги підприємців та суб’єктів господарювання громади!

05 вересня 2023 року об 15:00 год. відбудеться онлайн-семінар щодо особливостей відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України ,,Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”. Онлайн-семінар відбудеться в програмі Zoom за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/75191313969...

08:32:21 04.09.2023

Третя штурмова бригада інформує!

Скріпи свій дух — вривайся у вирішальну битву! Набір до лав Третьої штурмової бригади триває. Бойовий підрозділ, у якому ти знайдеш своє істинне призначення та відчуєш справжній дух побратимства. Тебе супроводжуватимуть кращі військові інструктори та досвідчені командири. Готовий рушати? Заповнюй анкету: ab3.army Приходь до наших рекрутингових центрів:

09:53:10 18.08.2023