Дата: 15.11.2022 15:00

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЩОДО ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБЄКТІВ ДОРОЖНЬОГО СЕРВІСУ площею 0,05 га в с. Яструбове Тернопільського р-ну Тернопільської обл. гр. Остапів Володимира Андрійовича

(назва містобудівної документації)

Відповідно до норм Порядку врахування громадських інтересів під час здійснення містобудівної діяльності та громадського обговорення містобудівної і проектної документації Купчинецької сільської ради повідомляємо, що відповідно до рішення сільської ради від «04» листопада 2022 року № 1869 почато розробку ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЩОДО ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБЄКТІВ ДОРОЖНЬОГО СЕРВІСУ площею 0,05 га в с. Яструбове Тернопільського р-ну Тернопільської обл. гр. Остапів Володимира Андрійовича.

Розробку планується завершити до 15 березня 2023 року.

Пропозиції та зауваження громадян можна направляти до «15» лютого 2023 року на адресу:

виконавчого комітету Купчинецької сільської ради:

село Купчинці, вул. Франка, 45, Тернопільського району Тернопільської області.

Виконком сільської ради

15 листопада 2022 року