Долучайся до бригад добровольців для вигнання окупантів з України

Дата: 17.03.2023 14:58

Фото без опису

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

Їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.
Кожна бригада формується із залученням чинних військовослужбовців/поліцейських, які мають досвід у боях із 2014 року.
Долучаючись до «Гвардії Наступу», новобранці стають частиною однієї з бригад на вибір, відповідно до своїх поглядів.
Вони отримають:

• Стабільну високу оплату з додатковими винагородами
  • Безоплатну меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії
  • Досвід та професію. Новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.

Понад 28 тисяч заявок! "Гвардію наступу" укомплектують уже до квітня. Це 8 професійних штурмових бригад Нацгвардії, прикордонників та Нацполіції, які братимуть участь у наступі та деокупації українських міст. Більшість підрозділів майже повністю cформовані. Наразі триває набір у резерв, який у майбутньому також долучатимуть до бойових завдань.