На Тернопільщині формують додаткові бригади добровольців

Дата: 06.02.2023 16:07

Фото без описуФото без опису

На Тернопільщині стартував проєкт Міністерства внутрішніх справ України щодо формування професійних штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з мотивованих громадян, які хочуть поповнити лави тих, хто звільнятиме наші міста.
           Доброволець може звернутися у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір. Якщо він хоче битися серед поліцейських - йому в "Лють". Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників - обирає "Сталевий кордон".

На Тернопільщині участь в кампанії беруть п'ять ЦНАПів: у Тернополі, за адресою вулиця Князя Острозького, 6,  у Кременці, за адресою вулиця Шевченка, 36,  у Чорткові, за адресою вул. Тараса Шевченка, 21, у Бережанах, за адресою вулиця Банкова, 3, у Теребовлі за адресою, вул. Князя Василька, 104а.

Сформовані батальйони будуть декілька місяців проходити інтенсивну підготовку із бойовим злагодженням нових підрозділів. І лише після цього вони братимуть участь у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни.