Табір схуднення для наречених

Дата: 01.09.2022 13:00

Открыть фото Табір схуднення для наречених

«Ви схуднете, здобудете  чудову поставу, зміцните грудні м'язи, якщо ваше плаття буде з корсажем. Ми підтягуємо ягодиці; якщо ви вибрали облягаюче плаття, покращимо тонус спини та рук. Тренування для досягнення усіх цих результатів будуть тяжкими, але незабутніми, за все ваше життя у вас не було такого досвіду».

Ця  реклама створена для американських дівчат та жінок, які хочуть позбутись зайвих кілограмів  напередодні весілля. Їх запрошують в «табори посиленого схуднення» створені на базі тренувальних таборів для морських піхотинців. І повненькі наречені охоче відкликаються, хоча порядки там суворі: життя в казармі, підйом о 5.25, легкий сніданок, а далі – стрибки зі скакалкою, лазання по стінах, біг, марш-кидки, перекатування стовбурів дерев і т.д., і так протягом п'яти-шести годин щоденно. Тих, хто падає духом, переконують: «Уявіть, що настав час весілля. На вас дивляться десятки очей, і ви можете собі сказати: так, я сьогодні  чудово виглядаю!» Після таких аргументів жодна наречена, яка має хоча б грам надлишкової ваги, не відмовляється від продовження курсу.