Інформування працівників 4 відділу Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про безоплатну правову допомогу.

Дата: 19.05.2022 17:08

Немає опису.

19 травня 2022 року завідувач Сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксана Адамів провела робочу зустріч з підполковником 4 відділу Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайлом Пилипів та трудовим колективом з метою розширення доступу до безоплатних правових послуг.

Фахівець розповіла про існуючу систему надання безоплатної правової допомоги , а саме хто може користуватись такими послугами та які послуги можна отримати у бюро відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Під час зустрічі пояснила ,що таке безоплатна первинна та безоплатна вторинна правова допомога , та порядок її отримання.

Так відповідно до ст..7 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»  ,безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб,  та ст.. 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» регламентує ,що безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

Розповіла ,які види правових послуг включає в себе безоплатна первинна та безоплатна вторинна правова допомога, основні завдання  та послуги бюро, звернувшись до якого громадяни можуть отримати інформацію, консультацію та розяснення з правових питань, отримати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги ,порядок розгляду звернень про надання безоплатної первинної та вторинної допомоги .

На зустрічі були роздані буклети про надання безоплатної правової допомоги та повідомлено контактну інформацію, за якими працівники та військовослужбовці можуть звертатись для отримання безоплатних правових послуг.