Робоча зустріч з питань надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги

Дата: 13.05.2022 14:29

Нет описания.

Робоча  зустріч з питань надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги

Задля обізнаності суб’єктів Пробації, щодо надання безоплатної первинної допомоги , а також вторинної правової допомоги,  12.05.2022 року фахівцем сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Адамів було проведено робочу зустріч з провідним інспектором Тернопільського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Мироном Музичкою .

Під час зустрічі фахівцем було розяснено, що собою являє  безоплатна первинна права  та що таке вторинна правова допомога.

Безоплатна первинна правова допомога включає в себе такі правові послуги:

1) надання правової інформації;

2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) захист; (пункт 1 частини другої статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом України від 14.10.2014 р. N 1697-VII)

2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

3) складення документів процесуального характеру.

Також повідомила адреси, куди мешканці громад можуть звернутись з проблемою яка виникла.