Семінар пільги та гарантії внутрішньо переміщеним особам

Дата: 06.05.2022 18:45

Немає опису.

Україна гарантує вжиття усіх можливих заходів передбачених законодавством України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України щодо захисту та дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, створення умов для добровільного повернення таких осіб до покинутого місця проживання або інтеграції за новим місцем проживання в Україні.

Фахівці сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги спільно з головою Купчинецької об’єднаної територіальної громади Ігорем Країнським та головним спеціалістом з юридичних питань Ольгою Ковалик обговорили гарантії та пільги для внутрішньо переміщених осіб.

Законом України передбачено такий ряд пільг та гарантій  для внутрішньо переміщених осіб, а саме: надання статусу безробітного, реєстрація ВПО фізичної особи – підприємця, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, забезпечення прийому, проїзду, розміщення та облаштування, звільняється від обов’язку погашення основної суми іпотечного кредиту та нарахованих відсотків та інших, гарантії у сфері зайнятості населення, у сфері соціального страхування на випадок безробіття та інші.

Та повідомлено адреси структурних підрозділів куди особи можуть звернутись за детальною інформацією.