Виплата дотації за бджолосім»ї

ПОСТАНОВОЮ

КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

від 12 травня 2021 р. № 517

внесено зміни до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті  на спеціальну бюджетну дотацію за наявності бджолосімей.

Дотація за бджолосім»ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб»єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявності в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім»ю.У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 6000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім»ї фізичні особи та суб»єкти господарювання, які є власниками бджолосімей , подають за місцем знаходження пасіки до виконавчого комітету Купчинецької сільської ради до 1 жовтня 2021 року такі документи:

• Копію ветеринарно – санітарного паспорта пасіки;
  • Копію рішення про  державну реєстрацію потужності;
  • Копію довідки про відкриття  рахунка в банку ( фізичні особи);
  • Копію паспорта громадянина України( фізичні особи);
  • Копію картки платника податку;
  • Довідку видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів;

Для  нарахування дотації за бджолосім»ї фізичним особам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно – санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Документи подані не в повному обсязі та оформлені з порушенням вимог законодавства, повертаються органами місцевого самоврядування протягом п»яти робочих днів.