Щодо опитування стосовно інноваційної діяльності в Україні

Дата: 21.02.2021 03:47

Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам

Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 16.02.2021 № 4602-04/9685-06 на сьогодні в державі проводиться опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”.

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій. Опитування триватиме включно до 12 березня 2021 року за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.

Усі респонденти отримають можливість ознайомитись із презентацією-результатами дослідження. Враховуючи вищезазначене, просимо долучитися до опитування зацікавлених суб’єктів господарювання непродовольчого сектору економіки територіальної громади.