Оголошуємо конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 23.12.2020 17:31

Відповідно до рішення Купчинецької сільської ради від 23.12.2020 року   «Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Купчинецької сільської ради»

Купчинецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Купчинецької сільської ради

Умови оплати праці згідно з чинним законодавством

Вимоги до кандидатів : громадянство України , повна вища освітастаж роботи не менше  3 років, володіння комп'ютером на рівні користувача.

Для участі у конкурсі подаються такі документи :

• заява про участь у конкурсі за визначеною формою (ЗРАЗОК ЗАЯВИ);
  •     належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • довідку про відсутність судимості;
  • перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Купчинецької сільської ради»

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Приймання документів від претендентів здійснюється до 28 грудня 2020 року

за адресою : вул. Франка , 45 , с. Купчинці , 47662 .

Довідки за телефоном 2-84-31 .

Перелік запитань для перевірки на

знання норм відповідного законодавства України

1. Базові соціальні послуги? Їх види ( ст.ст.1,16 Закону  України «Про соціальні послуги»).
  2. Чинники ,що можуть зумовити складні життєві обставини ( ст..1 Закону України «Про соціальні послуги»).
  3. Надавачі соціальних послуг ( ст.1 Закону України «Про соціальні послуги»).
  4. Отримувачі соціальних послуг (ст.ст.1 ,12 Закону України «Про соціальні послуги»).
  5. Мета створення та структура Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг ( ст. 15 Закону України «Про соціальні послуги»).
  6. Державні стандарти соціальних послуг ( ст.17 Закону України «Про соціальні послуги»).
  7. Етапи ведення випадку ( ст.18 Закону України «Про соціальні послуги»).
  8. Основні цілі надання соціальних послуг ( ст.2 Закону України «Про соціальні послуги»).
  9. Основні принципи надання соціальних послуг ( ст.2 Закону України «Про соціальні послуги»).
  10.  Що таке супервізія ( ст.1 Закону України «Про соціальні послуги»).
  11.  Сфера дії Закону України «Про соціальні послуги» ( ст.5 Закону України «Про соціальні послуги»).
  12.  Оцінювання потреб особи/ сім’ї у соціальних послугах ( ст.20 Закону України «Про соціальні послуги»).
  13.  Договір про надання соціальних послуг ( ст. 22 Закону України «Про соціальні послуги»).
  14.  Порядок здійснення послуги, що надається екстрено (кризово) ( ст.23 Закону України «Про соціальні послуги»).
  15.  Надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення ( ст.26 Закону України «Про соціальні послуги»).
  16.  Основні завдання та повноваження центру надання соціальних послуг  (п.6)
  17. Соціальні послуги, які надає центр надання соціальних послуг (п.7)
  18. Структурні підрозділи, які надають соціальні послуги у Центрі надання соціальних послуг (п.8)
  19. Підстави для надання соціальних послуг (п.11)