A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Купчинецька громада
Тернопільська область, Козівський район

Склад дільничних виборчих комісій на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року

Дата: 08.10.2020 12:25
Кількість переглядів: 113

3064d05f6b7316ed014357682f7f173b

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 610517 с Денисів

ПІП особи

Посада в ДВК

1

Вальчишин Марія Олегівна

Голова комісії

2

Москальчин Надія Анатоліївна

Заступник голови комісії

3

Макогін Оксана Олегівна

Секретар комісії

4

Біла Софія Михайлівна

Член комісії

5

Гальченко Надія Євгенівна

Член комісії

6

Коліняк Анастасія Йосипівна

Член комісії

7

Кривокульська Марія Богданівна

Член комісії

8

Мельник Оксана Володимирівна

Член комісії

9

Руда Ольга Богданівна

Член комісії

10

Слободян Тетяна Михайлівна

Член комісії

11

Струхманчук Надія Петрівна

Член комісії

12

Чазова Ольга Володимирівна

Член комісії

13

Черевичник Ірина Віталіївна

Член комісії

14

Шарван Марія Олегівна

Член комісії

 

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 610520 с Ішків

ПІП особи

Посада в ДВК

1

Лукашів Оксана Теодорівна

Голова комісії

2

Неридна Ганна Михайлівна

Заступник голови комісії

3

Березюк Леся Ігорівна

Секретар комісії

4

Гловіцька Ольга Володимирівна

Член комісії

5

Дмитрів Михайло Степанович

Член комісії

6

Драгомирецька Лілія Іванівна

Член комісії

7

Косар Надія Ярославівна

Член комісії

8

Леськів Галина Іванівна

Член комісії

9

Літнянська Оксана Михайлівна

Член комісії

10

Лозинський Іван Васильович

Член комісії

11

Пронишин Леся Ярославівна

Член комісії

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 610527 с Купчинці

ПІП особи

Посада в ДВК

1

Гойсан Марія Степанівна

Голова комісії

2

Весна Олег Михайлович

Заступник голови комісії

3

Баляс Мирослава Дмитрівна

Секретар комісії

4

Бойко Ганна Василівна

Член комісії

5

Коліняк Оксана Василівна

Член комісії

6

Кривко Степан Олегович

Член комісії

7

Макогін Оксана Олегівна

Член комісії

8

Матвіїв Ірина Володимирівна

Член комісії

9

Папінько Оксана Андріївна

Член комісії

10

Пука Ольга Василівна

Член комісії

11

Турчак Наталія Василівна

Член комісії

12

ФІялка Марія Ярославівна

Член комісії

13

Чайка Ольга Зеновіївна

Член комісії

14

Чалабій Василь Михайлович

Член комісії

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 610521 с Росохуватець

ПІП особи

Посада в ДВК

1

Прийма  Антоніна  Богданівна

Голова комісії

2

Будна Валентина Іванівна

Заступник голови комісії

3

Тиндюк Андрій Ярославович

Секретар комісії

4

Бойко Леся Любомирівна

Член комісії

5

Боровець Степан Романович

Член комісії

6

Гіджівський Василь Романович

Член комісії

7

Криховець Антоніна Іванівна

Член комісії

8

Рудик Марія Тадеївна

Член комісії

9

Сулим Галина Михойлівна

Член комісії

10

Шпить Марія Петрівна

Член комісії

11

Шуфляда Надія Іванівна

Член комісії

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 610540 с Яструбове

ПІП особи

Посада в ДВК

1

Косар Ірина Степанівна

Голова комісії

2

Качунь Марія Степанівна

Заступник голови комісії

3

Шмулик Марія Миколаївна

Секретар комісії

4

Галан Юлія Петрівна

Член комісії

5

Жеребна Уляна Василівна

Член комісії

6

Качунь Тарас Юрійович

Член комісії

7

Літнянська Надія Зіновіївна

Член комісії

8

Мальцева Неля Степанівна

Член комісії

9

Москальчин Любов Романівна

Член комісії

10

Фіялка Ігор Михайлович

Член комісії

11

Фіялка Марія Михайлівна

Член комісії

12

Хома Оксана Діонізіївна

Член комісії

13

Цибулька Марія Петрівна

Член комісії

14

Южин Ганна Мирославівна

Член комісії


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь