До уваги мешканців громади !

Дата: 02.09.2020 15:39

П Р О Т О К О Л

позачергового засідання місцевої комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та назвичайних ситуацій

при виконкомі Купчинецької сілької ради

від 01 вересня 2020 року

Голова комісії –                   Країнський Ігор Богданович , сільський голова

Заступник голови комісії - Тесля Михайло Степанович, в.о. старости Ішківського

старостинського округу

Секретар комісії -                Вальчишин Марія Олегівна, директор Денисівської ЗОШ

Члени комісії:                      Атаманчук Михайло Васильович , член виконкому сільської ради

Марців Олександр Ілліч, сімейний лікар

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

Про посилення карантинних заходів у зв?язку з погіршенням епідемічної ситуації, збільшенням кількості хворих на коронавірусну хворобу СОVID-19 на території Купчинецької сілької ради

СЛУХАЛИ :

МАРЦІВ Олександр повідомив про погіршення епідемічної ситуації, збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу СОVID-19 на території Купчинецької сілької ради

ВИРІШИЛИ :

На виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” , з метою запобігання поширенню на території Купчинецької об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19 :

1. Рекомендувати  керівникам установ та організацій, розміщених на території сільської ради :

1.1. Тимчасово обмежити доступ до державних установ. Тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян виконавчим комітетом сільської ради та старостинськими округами. Нагальні питання вирішувати в телефонному режимі.

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

1.2. Скасувати тимчасово проведення масових заходів.

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

1.3. Керівникам закладів освіти в своїй роботі під час нового 2020-2021 навчального року суворо дотримуватись рекомендацій МОЗ України

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

1.4. Рекомендувати проведення богослужінь у закритому режимі, а таких, що відбуваються на відкритій місцевості (похорони) з дотриманням карантинних обмежень.

1.5. Обмежити відрядження працівників.

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

1.6.Керівникам підприємств, організацій та установ громади організувати роботу працівників за можливості в режимі онлайн .

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

2. Організувати прийом звернень громадян через відповідні скриньки та електронну пошту.

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

3. Здійснювати роз’яснювальну роботу з громадськістю через інтернетресурси ( офіційний веб-сайт громади та сторінку в мережі фейсбук).

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

4. Обмежити роботу  закладів громадського харчування ( кафе, барів), закладів культури, торгівельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування. Проводити обслуговування покупців в закладах торгівлі не більше одного чоловіка в торговому залі. Забезпечити обслуговуючий персонал засобами індивідуального захисту. Проводити часте волове прибирання з дезінфекційними засобами , провітрювати приміщення згідно встановленого графіку.

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

5. Обмежити пересування населення між населеними пунктами громади, а також перебування людей в громадських місцях без крайньої необхідності.

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

6. Громадянам, які прибули з-за кордону та інших областей України, вжити невідкладних заходів щодо самоізоляції та відбути  14 денний карантин  вдома .

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

7. Громадянам у випадку виявлення симптомів вірусної інфекції терміново звертатися у телефонному режимі до сімейного лікаря, який надасть кваліфіковану медичну консультацію.

епідемічної ситуації або особливого розпорядження

8. З даним розпорядженням ознайомити керівників установ , організацій та закладів сіл громади  та оприлюднити його на сайті оголошень

9. В.о. старостів старостинських округів сільської ради спільно з дільничним інспектором здійснювати контроль за виконанням даного рішення.

10. Невиконання даного рішення тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до діючого законодавства.

Голова комісії                                                           Ігор КРАЇНСЬКИЙ