Спортивна легенда Денисівської школи

Дата: 18.06.2020 14:53

Сьогодні 18.06.2020 р., підводячи підсумки 2019/20 навчального року, з ініціативи сільського голови Купчинецької сільської ради Ігоря Богдановича Країнського, за підтримки спонсорів:
Івана Михайловича Хоми,
Івана Олеговича Шарвана
Василя Івановича Бендюги
були ногороджені грошовими преміями кращі спортсмени Денисівської ЗОШ І-ІІст.: Бунько Андрій, Святий Богдан та Верхоляк Ірина.
Ці учні неодноразово ставали переможцями та призерами обласних змагань. Зокрема, Святий Богдан в цьому році посів І місце на обласних змаганнях з настільного тенісу в індивідуальному заліку, а Бунько Андрій відповідно ІІ місце, та разом з Ірою Верхоляк ІІІ командне місце. Іринка ще й стала срібним призером на обласних змаганнях з волейболу у складі збірної команди Козівського району.
Гордимося нашими спортсменами!
Оскільки, Андрій і Богдан в цьому році є випускниками, то за їхні багаторічні заслуги в спорті вони були ще й нагороджені вчителем фізичної культури Олександром Валерійовичем пам'ятними медалями "Спортивна легенда школи".
Бажаємо спортсменам подальших перемог, а організаторам і спонсорам щедрих врожаїв. Велика вам подяка за те, що заохочуєте молодь до занять спортом!
Ну і звичайно всім нам міцного здоров'я і мирного неба.

На изображении может находиться: 5 человек, в том числе Ігор Країнський, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, гостиная, обувь и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, в помещении и на улице