З Новим Роком та Різдвом Христовим !

Дата: 28.12.2019 01:26
Кількість переглядів: 2046

Картинки по запросу картинки з різдвом христовим

Від усього серця вітаю всіх жителів громади із найочікуванішими і світлими святами –                                                        Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашої громади. Маю надію, що прагнення зробити її процвітаючою і надалі згуртовуватиме нас та поєднуватиме зусилля.

Новий Рік – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, побажаємо один одному міцного здоров’я, миру, щастя, добра, взаєморозуміння та добробуту.

З повагою та найкращими побажаннями                                                                                Купчинецький сільський голова Ігор Країнський