Тернопільська область, Козівський район

Вітаємо працівників культури !!!

Дата: 08.11.2019 10:20

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Купчинецької ОТГ. Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята !

Сердечно вітаєм з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Високо цінуєм Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.  Завдяки Вам звершуються великі діяння!

З повагою Купчинецький сільський голова                                                                                                       Начальник гуманітарного відділу