Освячення Храму в селі Росоховатець

Дата: 29.09.2019 19:55

Величне ,світле дійство відбулося на парохіі с.Росоховатець,де настоятелем є молодий, енергійний, талановитий отець Євген Зарудний. Освячення чудного храму розпочалося із теплої зустрічі Владики Теодора.цікаво було споглядати за всіма дійствами.

Вразив чистотою і святістю храм немов відзеркалення собору. Цей храм з Божою допомогою вознісся на горбочку села. Велика заслуга меценатів,отця Євгена,жителів села Росоховатця. За цю велику працю Бог триматиме під своєю опікою всіх, хто приклався до творення цього святого вже храму - храму людських сердець.Дай Бог всім міцного здоров‘я ,щастя,тверду віру на славу Божу.

Заслужили на благословення Владики Теодора : отець Євген, всі меценати, парафіяни села Росоховатець. Владика вручив отцю Євгену вітальну грамоту і нагрудний хрест з прикрасами,в свою чергу отець подякував всім , хто допоміг звести цей величний храм. Парафіяни сіл Росоховатця та Ішкова подарували
фелони, які освятив Владика Теодор.

На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, свадьба и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, толпа и на улице

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Євген Зарудний, люди стоят и на улице