Святкування Дня Купчинецької громади

Дата: 17.07.2019 12:17

В такий гарний літній день святкували свято Купчинецька громада, де зібралися місцеві жителі ,гості та запрошені.
             До урочистого концерту учасники художніх колективів готувалися серйозно.Ведучі концерту вітали теплими словами односельчан.Із теплими словами до своїх односельчан звернувся голова громади Ігор Країнський вітаючи зі святом подякував тим людям які не байдужі до Купчинецької громади та беруть активно участь у житті громади,а також побажав громаді розквіту і міцного здоров'я.
              У цей день на свято приїхав Іван Адамович Чайківський він привітав усіх підкреслив, що як людина так і кожне село мають свою назву, своє життя, свою культуру,свою історію.
              Окрім концерту гості та жителі села могли пригоститися українською стравою кулішем та юшкою.
              Свято закінчувалось та люди не хотіли розходитись по домівках адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного хто завітав до Купчинецької громади.
               Хочется вірити що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки.

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????

14 липня відбулося святкування першої річниці створення Купчинецької громади. Свято розпочалося Державним Гімном України,благословенням Духовних Отців. З вітальними словами виступили голова Купчинецької ОТГ Ігор Країнський, Голова Козівської Районної Ради Петро Репела,засновник ПАП «Агропродсервіс» Іван Чайківський .
До проведення свята долучилися клубні ,бібліотечні працівники та працівники Денисівського народного краєзнавчого музею.
                  У концертній програмі взяли участь багато дитячих та дорослих аматорських колективів , народний духовий оркестр села Денисів та солістів сіл: Купчинці,Яструбове,Денисова,Ішкова та Росохуватця.
Також своєю програмою здивували гостей Гриць Драпак,Василь Хлистун, Надія Гураль, Zozulya,   Гурт «Денисівська кавалєрка», «Фіра» та «Perfect Boys».
                  Закінчилося свято святковою дискотекою.Усі присутні одержали велике задоволення від свята та щиро дякували організаторам дійства.

Галина Михащишин - завклубом села Денисів

Фото без опису???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???° ?????µ???µ ?? ???° ???»?????µ???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ???µ?±?µ??????, ???µ?±??, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?»?????? ???° ?????µ???µ ?? ?? ???????µ???µ?????????° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????