Веселковий останній дзвоник в Купчинецькій ЗОШ

Дата: 02.06.2019 07:26

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання. Яскраво, неймовірно, шалено, круто, неочікувано, неперевершено, різнокольорово, красиво відбулося це свято в Купчинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Свято розпочалось із благословення отця Романа.

Свято Останнього дзвоника відбувалось не в формі традиційної лінійки, без повчальних промов і зачитання офіційних документів, а вигравало усіма кольорами веселки  від червоних футболок до фіолетових.

Директор школи Панькевич О.С. привітала всіх учнів, батьків, педагогів із закінченням навчального року, побажала всім здоров’я, гарно відпочити на канікулах, щоб з новими силами прийти знову на навчання, також нагородила учнів похвальними листами, грамотами та дипломами за участь у конкурсах, олімпіадах та спортивних змаганнях.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу вчителів, учнів та їх батьків від голови Купчинецької ОТГ Країнського І.Б. Він завітав на свято не з порожніми руками, а подарував для школи спортивний інвентар.

Потім учні кожного класу показували підготовлені номери на шкільну тематику – пісні, жарти, танці.

Продовженням свята стали ігри, учні початкових класів змагались за перемогу у спортивній грі ”Веселі старти”, а учні 5-11 класів – у інтелектуально-спортивній грі ”Веселка”, де кожна команда повинна була пройти 7 різних веселкових станцій, відповісти на цікаві запитання, проявити свої знання з різних галузей знань та зібрати усі кольори веселки.

Після закінчення ігор відбулося підбиття підсумків та нагородження команд грамотами, за перемогу та активну участь.

?????????»?????° ?????? ???????°???? ???°????????.?????????»?????° ?????? ???????°???? ???°????????.?????????»?????° ?????? ???????°???? ???°????????.

?????????»?????° ?????? ???????°???? ???°????????.