Святкування дня Матері в Денисівському сільському клубі

Дата: 24.05.2019 17:23

В Денисівському сільському клубі відбувся концерт, присвячений дню Матері. В святі взяли участь різні колективи:

- вихованці дитячого садочка "Сонечко";

- танцювальні колективи Денисівської ЗОШ;

- жіночий вокальний ансамбль;

- дует у складі Галини Михащишин та Надії Маскальчин;

- солістка Христина Нижник.

Також учнями школи було поставлено сценку "Мати-зозуля".

Ведучі свята - Вікторія Райца та Ірина Фіялка.

Староста села Роман Кузів привітав усіх присутніх матерів та подякував всім учасникам за чудово поставлений концерт.

Галина Михащишин

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 9 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???° ?????µ???µ ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ?? ?? ?????°?????±?°

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 8 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???° ?????µ???µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???° ?????µ???µ, ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 5 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 3 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???????????? ?? ?? ???????µ???µ??????