Святковий концерт «БЕРЕГИНЯ РОДУ» та виставка вишиванок в селі Ішків

Дата: 23.05.2019 18:35

19 травня 2019 року в селі Ішків відбувся святковий концерт присвячений Дню МАТЕРІ "Берегиня роду", виставка вишиванок,зустріч з поетесою Василиною Вовчанською.  В цьому масовому заході взяли участь дітки дитячого садочка села Росоховатець та учні Ішківської загально-освітньої школи. Вони декламували вірші поетеси Василини Вовчанської.

Після урочистостей відбулася екскурсія в чарівний світ музики - музей музичних інструментів "Камертон". Директор музею – Петро Катола, талановитий тернопільський музикант, котрий зібрав більше як 150 музичних інструментів з усього світу.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 15 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 7 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ?????????? ?? ???±??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 10 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?????????? ?? ???° ???»?????µ