Тернопільська область, Козівський район

Експертний висновок щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта - рішення сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок місцевих зборів на 2020 рік»

Дата: 24.04.2019 09:46

Експертний висновок

відповідальної постійної комісії  сільської ради

з питань соціально-економічного розвитку , фінансів і бюджету

Розробник проекту регуляторного акта – виконком сільської ради.

1. Проект регуляторного  акта – рішення сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок місцевих зборів на 2020 рік» відповідає принципам державної регуляторної політики, встановленим статтею 4 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, передбачуваності та врахування громадської думки).

2. Проект регуляторного  акта – рішення сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок місцевих зборів на 2020 рік»  відповідає вимогам статті 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” щодо підготовки аналізу його регуляторного впливу.

3. Узагальнений висновок.

Враховуючи проведену експертизу проект регуляторного акта  - рішення сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок місцевих зборів на 2020 рік» відповідає вимогам статей   4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності.» та може бути оприлюднений на офіційному вебсайті Купчинецької ОТГ з метою отримання зауважень та пропозицій.

19 квітня 2019 року

Заступник голови постійної комісії з питань

соціально-економічного розвитку, фінансів

і бюджету сільської ради                                                                Михайло ШКІЛЬНИЙ