Дата: 23.04.2019 17:43

про оприлюднення проектів регуляторних актів
щодо  встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік на території Купчинецької сільської ради

Дата оприлюднення 23 квітня 2019 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Купчинецька сільська  рада оприлюднює проекти рішень :

1. Проект рішення Купчинецької сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок і пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»
  2. Проект рішення Купчинецької сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»
  3. Проект рішення Купчинецької сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок єдиного податку на 2020 рік»
  4. Проект рішення Купчинецької сільської ради «Про встановлення на території Купчинецької сільської ради ставок місцевих зборів на 2020 рік»

Розробником регуляторного акту є секретар сільської ради, виконавчий комітет Купчинецької сільської ради.

Проекти рішень підготовлено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного та Податкового кодексів України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за  тел.  2-84-31, адресою: вул. Франка, 45, с. Купчинці, Козівський район, Тернопільська область, електронною адресою: ksr2016@ukr.net

З повною редакцією проектів рішень  та додатками до них можна ознайомитись на сайті Купчинецької ОТГ  в розділі «Регуляторна політика».

Адреса розробника:

вул. Франка, 45, село Купчинці,