Надання субсидій та соціальних допомог

Види соціальних допомог, які з 1 січня 2021 року надаються на території громади

Виконавчмй комітет  Купчинецької сільської ради повідомляє про види соціальних допомог, для отримання яких документи приймаються спеціалістом сільської ради КОВАЛИК Світланою Зеновіївною.

Перелік видів соціальної допомоги:

• Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях;
  • Соціальна послуга «Муніціпальна няня» відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років;
  • Допомога дітям померлого годувальника віком до 18 років (для тих, хто навчається до 23 років);
  • Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;
  • Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами для незастрахованих жінок, які не сплачують страхові внески;
  • Допомога при усиновленні дитини;
  • Допомога при народженні дитини;
  • Допомога одиноким матерям;
  • Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням;
  • Допомога малозабезпеченим сім’ям з дітьми;
  • Допомога особам, які не мають права на пенсію (особам з інвалідністю);
  • Одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня»;
  • Допомога на поховання;
  • Допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю віком до 18 років;
  • Призначення надбавки на догляд за особою з інвалідністю з дитинства;
  • Одноразова матеріальна допомога особам, які постраждали від торгівлі людьми;
  • Тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються  від сплати аліментів;
  • Щомісячна адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

За більш детальною інформацією можна звертатись у виконком сільської ради в робочі дні або за номером телефону 035-47-2-84-31.

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

ПОСТАНОВОЮ

КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

від 19 травня 2021 р. № 505

« Деякі питання призначення житлових субсидій»

Внесено наступні зміни  в порядок   призначення

житлових субсидій з 01 травня 2021 року:

1. Розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний

період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в

опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень   громадян (стосується  домогосподарств, яким призначена готівкова  форма субсидій).

2. Домогосподарствам, яким житлова субсидія:

- надавалася у грошовій безготівковій формі ( через ощадбанк);

- була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації ( згідно рішення комісії)

повинні звернутися в Купчинецьку сільську раду для переоформлення субсидій.

З собою мати необхідні документи: ( паспорти  св. про народження дітей до 14 років, та будинкову книжку, картки платника податку ( коди),технічну документацію на житловий будинок, розмір земельних ділянок, паїв, відомості про транспортні засоби та інші доходи сім»ї.

«Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь»

Фінансовий портал Maanimo анонсує соціальний проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку.

Кожна ситуація в кожній родини абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин.

Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною.

Для того, щоб отримати консультацію, необхідно:

- перейти на сторінку https://maanimo.com/helpful/141877-kak-rasschitat-subsidiyu-v-ukraine-poryadok-i-osobennosti-nachisleniya-subsidiy

- у кінці статті написати коментар зі своїм питанням

- чекати на відповідь працівників редакції порталу

Увага! Проект є соціально спрямованим та повністю безкоштовним.