Бережанська окружна прокуратура інформує

Наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 № 39 «Про окремі питання забезпечення початку роботи окружних прокуратур» затверджено перелік і територіальну юрисдикцію шести окружних прокуратур Тернопільської області, серед них Бережанська окружна прокуратура з місцезнаходженням

у місті Бережани Тернопільської області за адресою: вул. Пирогова, 5а., тел. (03548) 2-13-43.

Територіальна юрисдикція Бережанської окружної прокуратури розповсюджується на Тернопільський район у межах: Бережанської міської територіальної громади; Залозецької селищної територіальної громади; Зборівської міської територіальної громади; Козівської селищної територіальної громади; Купчинецької сільської територіальної громади; Нараївської сільської територіальної громади; Озернянської сільської територіальної громади; Підгаєцької міської територіальної громади; Саранчуківської сільської територіальної громади

В Бережанській окружній прокуратурі здійснюється

прийом та реєстрація електронних звернень громадян і звернень, отриманих на телефон «гарячої лінії» за номером (03548) 2-13-43.

Електронні звернення приймаються на електронну пошту: zvern.berezhany@tern.gp.gov.ua.

ГРАФІК

особистого прийому запитувачів інформації

у Бережанській окружній прокуратурі

вул. Пирогова, 5А, м. Бережани

адреса електронної пошти: berezhany@tern.gp.gov.ua

Оляніцький Олександр Сергійович

Понеділок

Лаба Михайло Олегович

Барилко Микола Степанович

Ярема Петро Михайлович

Фаль Леся Василівна

П'ятниця

з 08.00 до 12.00 год., з 13.00 до 16.45 год.

Оперативний черговий Бережанської

Субота

з 09.00 до 13.00 год.

Відшкодування збитків заподіяних порушення вимог природоохоронного законодавства внаслідок незаконної порубки деревини

Бережанська окружна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою в інтересах Купчинецької сільської ради про відшкодування збитків заподіяних порушення вимог природоохоронного законодавства внаслідок незаконної порізки деревини. За принципової позиції прокуратури відповідачем добровільно відшкодовано Купчинецькій сільській раді шкоду заподіяну порушенням вимог природоохоронного законодавства внаслідок незаконної порубки деревини в сумі 7 672 грн.

«Бережанською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев, вчиненій на території природно-заповідного фонду)».

Розслідуванням встановлено, що громадянин, не маючи відповідного дозволу, у травні поточного цього року зрубав на території природно-заповідного фонду загально зоологічного заказника місцевого значення «Ішківський» п’ять дерев породи «Черемхи», «Клен» та «Ліщини».

Довідково: стаття інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

01.06.2021 року

За фактом самовільного зайняття земельної ділянки природно заповідного фонду відкрито кримінальне провадження

Бережанською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки природно заповідного фонду (ч. 2 ст.197-1КК України).

Так, Бережанською окружною прокуратурою в ході вивчення підстав для вжиття заходів представницького характеру у сфері збереження об’єктів природно-заповідного фонду, за наслідками опрацювання відомостей публічної земельно-кадастрової карти України, встановлено, що окремі земельні ділянки, які перебувають у приватній власності та виділені власникам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва частково накладаються на землю природно заповідного фонду гідрологічного заказника загальнодержавного значення "Семикiвський",  що в с. Ішків Купчинецької ОТГ Тернопільської області.

Додатково: санкція ч.2 ст.197-1КК України передбачає обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років.

Триває досудове розслідування.

15.06.2021 року